Jak personalizować winietki?

Jak personalizować winietki?

Personalizacja winietek potrafi być niemałym, ślubny dylematem, dlatego przychodzimy do Was z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez Was pytania.

1. Jak personalizować winietki?
2. Jak wypisać winietki dla Rodziców?
3. Jak wypisać winietki dla świadków?
4. Jak wypisać osobę towarzyszącą na winietkach?

Winietki na stół to element organizacyjny, jak i również dekoracyjny. Jednak jego głównym zadaniem jest dobra organizacja. Dzięki zastosowaniu personalizowanych winietek, w połączeniu z planem stołów na Wasze uroczystości ślubnej zadbacie o to, by Wasi Goście bezproblemowo zlokalizowali swoje miejsce. Warto tutaj zadbać o odpowiedni rozmiar winietki, a także dostosować format do Waszych gości. Format winietek to na przykład: winietki stojące – klasyczne i najbardziej popularne, winietki leżące – zyskujące na popularności i zdecydowanie wpisujące się w najnowsze ślubne trendy. Jednym z największych nowości to połączenie winietki z menu.
Drugoplanową rolą winietek weselnych jest ich dekoracyjność, dlatego warto również zadbać aby były spójne z Waszą ślubna aranżacją.
Winietki złocone, czy winietki ze złoconym tekstem, idealnie sprawdzą się w stylizacji glamour.


Winietki akrylowe oraz winietki transparentne to jeden z najnowszych trendów. Robią ogromny efekt wow! Będą idealne do stylistyk glamour, jak i również będą przepięknie prezentować się w minimalistycznych, romantycznych dekoracjach.


Winietki ślubne uniwersalne, czyli te minimalistyczne winietki, sprawdzą sie w każdej dekoracji. Dzięki swojej uniwersalności będą pięknie wyglądać na każdym stole weselnym.


Wzorów winietek na stół jest przeogromna ilość, również w Naszej ofercie. Wybierzcie idealne dla siebie, tak, by prezentowały się pięknie i wraz z dekoracją wprawiały z zachwyt. Zadbajcie również o to, by numery stołów, zawieszki ślubne, czy plan stołów i pozostałe elementy dekoracji papeteryjnej były spójne z wybranymi przez Was winietkami na stół. Dobrana do siebie z dużą starannością papeteria potrafi naprawdę dodać uroku aranżacji ślubnej.Jak personalizować winietki?

Może nie jest to dla Ciebie oczywiste, ale sama personalizacja winietki na stół ma wpływ na wyraz Wasze uroczystości. Jeśli chcesz, aby Wasze wesele było w bardzo eleganckim stylu – zachowajcie klasyczną formę “imię i nazwisko”.
Jeśli chcesz, aby Wasze wesele było w rodzinny klimacie – możecie użyć form “Ciocia Asia / Kuzynka Martyna”.
Natomiast jeśli chcesz, aby personalizacja winietek tworzyła luźny klimat – użyjcie po prostu imiona gości, a może nawet Wasze przezwiska.

Jak wypisać winietki dla Rodziców?

Rodzice to wyjątkowe osoby, dlatego winietki na wesele, dla Rodziców są dla Was dylematem. Zaproponujemy Ci kilka form. Wybierz dla siebie tą, która najbardziej jest zgoda z Twoimi Rodzicami.
○ Mama / Tata
○ Kochany Tata / Kochana Mama
○ Mama Panny Młodej / Tata Panny Młodej, analogicznie Mama Pana Młodego / Tata Pana Młodego
○ Mama Karolina / Tata Karol
○ Kochana Mama Karolina / Kochany Tata Karol

Jak wypisać winietki dla świadków?

Świadkowie to kolejne osoby, dla których często chcecie zapewnić indywidulanie personalizowane winietki, bardziej wyjątkowo, tak by poczuli się ważni.
Nasze propozycje to:
○ Świadkowa / Świadek
○ Najlepsza Świadkowa / Najlepsza Świadek
○ Świadkowa Panny Młodej / Świadek Panny Młodej, analogicznie Świadkowa Pana Młodego / Świadek Pana Młodego
○ Świadkowa Karolina / Świadek Karol
○ Najlepsza Świadkowa Karolina / Najlepsza Świadek Karol

Jak wypisać osobę towarzyszącą na winietkach?

Klasyczna forma to oczywiście “osoba towarzysząca”. Często jednak zastanawiacie się co wypisać na winietce zamiast “osoba towarzysząca”.
Nasze propozycje to:
○ Uroczy partner Karoliny / Urocza partnerka Karola
○ Imię i nazwisko osoby towarzyszącej, bądź imię

Spersonalizuj winietki tak, by były zgodne z Tobą oraz spójne z Waszą aranżacją. Dzięki personalizacji winietek, każdy gość poczuje się wyjątkowo i doceniony. To doskonały sposób na dodanie osobistego akcentu do każdej uroczystości, czy to ślub, urodziny czy jubileusz. Zadbaj o każdy szczegół i stwórzcie niezapomnianą atmosferę, która zostanie zapamiętana na długo po zakończeniu imprezy.