Blog

PERSONALIZACJA ZAPROSZEŃ ORAZ WINIETEK

Personalizacja zaproszeń ślubnych, czy na inne okoliczności oraz personalizacja winietek jest ważnym elementem, jak i również częstym tematem Waszych dylematów. Zatem, Jak personalizować zaproszenia? Jak personalizować winietki? Skorzystaj z przygotowanych przez Nas artykułów i dowiedz się wiecej.

ZAINSPIRUJ SIĘ

zobacz najnowsze projekty indywidualne Naszych Par

DELIKATNY, MORSKI STYL

Ostatnim razem z Hanią i Louis`em stworzyliśmy piękne zaproszenia ślubne, których motywem była muszelka.

Delikatna, pociągnięta linią, tak, żeby z subtelnością tworzyć lekki morski klimat zaproszeń.

Dodatkiem jest wklejka do koperty – żeby ten motyw morski podkreślić, coś jeszcze dodać, ale w stonowanej wersji. Nieoczywiste fale, maźnięte farbą…

KAKTUS W INDUSTRIALNEJ ROLI GŁÓWNEJ

Historia “dlaczego akurat taki nieoczywisty motyw na zaproszeniach?” Ani i Patryka jest nietypowa, niedelikatnie określiłabym jako śmieszną, bardzo piękna, ale również romantyczna.

Ania jako mała dziewczynka kolekcjoniwała kaktusy i któregoś dnia uwierzyła w usłyszany od swojej kuzyni zabobon, który mówił o tym, że, jeśli ma się kaktusy w domu, to nie znajdzie sobie nigdy chłopaka….

STWÓRZMY RAZEM WASZE ZAPROSZENIA MARZEŃ

Znalezienie odpowiednich zaproszeń, dla siebie, w gąszczu ofert nie jest proste. Tym bardziej trafionej w punkt, spójnej z Wami i Waszą aranżacją. Wyżej mogliście zobaczyć projekty Naszych Par, które odważyły się postawić na siebie i stworzyły coś w 100% swojego.  Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, serdecznie zapraszam Cię do sekcji “projekty indywidulanie“, gdzie przeczytasz więcej informacji na ten temat.