Ślub | Księgi gości

Księgi gości

Księgi gości, to nieodłączny element Waszej uroczystości, który pozwoli Wam za kilka lat wrócić pamięcią do tej wyjątkowej uroczystości.

W księdze gości Wasi goście weselni będą mogli złożyć Wam życzenia, napisać o fajnych odczuciach z przyjęcia, a nawet zostawić swoje zdjęcie pamiątkowe.

Dopasowując księgę gości w odpowiedniej stylistyce, czy zachowując spójność papeterii ślubnej księga gości może stanowić piękny element dekoracyjny, a umieszczona przy oddzielnym stoliku doda chwilki prywatności na magiczne uzewnętrznienie swoich myśli Waszych gości weselnych.

Nie zapomnijcie o długopisach. One również mogą stanowić element dekoracyjny, dlatego zadbajcie o wszystkie szczegóły, bo to one nadają wyjątkowość temu dniu! Złoty i srebrny, metaliczny odcień świetnie się sprawdzi, również biały marker wygląda nieziemsko przy księdze gości z czarnymi kartkami wewnątrz. Z pozoru to tylko długopis, ale potrafi ucieszyć oko nie tylko Waszych gości, ale także Wasze, gdy za jakiś czas usiądziecie do Waszych wspomnień.

Showing the single result