Komunia Święta | Winietki

Winietki na Komunię Świętą

to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Pomogą Waszym Gościom bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu.
W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Te bardziej oryginalne, nietypowe to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe, a nawet ręczenie złocone – znajdziecie je również w ofercie naszego sklepu. W różnej stylistyce, boho, rustykalne, glamour, minimalistyczne, a także transparentne, czyli inaczej mówiąc przezroczyste.
Wszystkie nasze projekty personalizowanych karteczek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń, jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing all 4 results


Winietki komunijne personalizowane
zapewnią Waszym Gościom ład i dobrą organizację. Odpowiednio spersonalizowane do uroczystości potrafią stworzyć na przykład rodzinny klimat, gdy zastosujemy formę personalizacji “Ciocia Agata”, “Kuzyn Jasiu”. Bardziej formalny klimat uzyskamy personalizując winietki imieniem i nazwiskiem zaproszonego.

Nowoczesne winietki na Komunię Świętą
Cały czas podążamy za modą i projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami.  A co w najnowszych komunijnych trendach? Jakże eleganckie złocone winietki, romantyczne – wykonane na papierze imitujący papier czerpany, jak i również na kolorowych papierach.