Osiemnastka | Zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki na 18

Organizacja 18 urodzin wymaga ogromnego zaangażowania. To nie tylko wybór daty urodzin, sali, strojów, ale również szereg innych formalności i dodatków, dzięki którym cała uroczystość zyska niepowtarzalny charakter.

Oprócz zaproszeń, winietek oraz menu, warto pomyśleć o zakupie zawieszek na butelki.

Fantazyjna papeteria zawieszona na butelce i dowolne teksty czy wierszyki na nich umieszczone, pozwalają zachęcić gości do zabawy, podziękować im za przybycie czy nawet rozbawić. Co ważne, wszystkie karteczki można dopasować do stylu, w jakim zaaranżowana jest dekoracja miejsca uroczystości weselnej, dlatego warto pomyśleć o ich zakupie. Zapewniamy, że będą prezentować się wprost idealnie zawieszone na butelkach z dowolnymi trunkami.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Te piękne i oryginalne zawieszki na butelki wprost zachwycają swoim designem! A dzięki dużemu wyborowi, który posiadamy, z pewnością każdy znajdzie idealne zawieszki, które wpiszą się w waszą stylistykę ślubną bądź weselną.

Showing all 3 results


Po co są zawieszki na butelki?
Zadaniem naklejek, etykiet, czy zawieszek, które umieszczamy na butelkach na stołach weselnych jest zachęcanie Gości do wznoszenia toastów. Zabawne wierszyki umieszczone na karteczkach rozbawiają gości, a wpasowane w stylistykę aranżacji podkreślają jej wyraz, urozmaicają i dodają uroku.

Jaki tekst umieścić na zawieszce na butelce?
Teksty umieszczane na zawieszkach są różne. My dajemy Wam dowolność. Najczęstszym tekstem umieszczanym na zawieszkach na 18 to te o treści o tematyce humorystycznej, różne wierszyki, czy teksty do wnoszenia toastów. Również są to teksty, na przykład w różnej gwarze, jak na przykład kaszubska, śląska.

Minimalistyczne zawieszki na butelki
Minimalizm jest uniwersalny. Minimalistyczne zawieszki na butelki wpasują się w każdą stylistykę uroczystości, dodadzą klasy oraz elegancji. A odpowiednio dobrane podkreślą styl Waszej aranżacji, na przykład boho, rustykalne, czy glamour. 

Oryginalne i nietypowe zawieszki na butelki
Nietypowe, a zarazem oryginalne etykiety na butelki to te o nietypowych kształtach, a także te, w których został zastosowany nieoczywisty papier. Niespodziewanym papierem dla Waszych gości może być kalka, ale również te kolorowe potrafią zadziwić zaproszonych.