Tablica powitalna

Personalizowana tablica powitalna | urodziny dziecka

Tablica powitalna z imieniem dziecka i motywem urodzinowym, personalizowane, kolorowe dekoracje, idealne na przyjęcie urodzinowe, które zrobią świetny klimat i sprawią, że urodziny Twojego dziecka będą niezapomnianą uroczystością i na pewno zostaną długo w Waszej pamięci. Zadbajcie o detale, sprawcie sobie winietki, podziękowania dla gości, czy tablice powitalną. Dekoracje na urodziny dziecka potrafią być przeurocze. Niech taka będzie też Wasza uroczystość!

___

AKTUALNY CENNIK ROZMIARÓW TABLIC POWITALNYCH

ROZMIAR Papier plakatowy PCV
(3 mm)
tylko odbiór osobisty
30×40 cm 200 zł 300 zł
50×70 cm 240 zł 340 zł
60×90 cm 270 zł 370 zł
70×100 cm 300 zł 400 zł

Showing 1–12 items


Tworzenie unikatowej tablicy powitalnej na urodziny dziecka

Pełna personalizacja tablicy powitalnej na urodziny dziecka zapewni 100% personalizację z Twoim maluszkiem i sprawi, że będzie wyjątkowa. Udekorowanie jej imieniem dziecka, motywem spójnym z całą aranżacją przyjęcia urodzinowego zapewni Wam miłe przywitanie gości i będzie świetnym elementem dekoracyjnym. Tablica powitalna gości powinna zostać umieszczona w widocznym miejscu. Powinien być to element dekoracyjny, który w pierwszej kolejności zobaczą Wasi goście.

Tablica powitalna na urodziny dziecka – cudny element dekoracyjny

Dekoracje na urodziny dziecka powinny delikatne i nienachalne. Dekoracja sali powinna być zaplanowana tak, by była w całości spójna, a sama tablica w sobie powinna być udekorowana imieniem dziecka i motywami dziecięcymi. O takiej tablicy powitalnej na urodziny dziecka można już myśleć wybierając zaproszenie na urodziny. W Naszej ofercie, każde, zaproszenie na urodziny ma do kompletu zaprojektowany tablicę powitalną, tak by w późniejszej aranżacji stanowiły spójną całość. Personalizowana tablica powitalna z pewnością doda klimatu i uroku na urodzinach Twojego dziecka!

Wykonania tablicy powitalnej odpowiednie do Twoich potrzeb

Rodzaje wykonania tablicy powitalnej są najczęściej dwa. Plakaty powitalne – tablica powitalna urodziny drukowana jest na papierze plakatowym. Taki plakat wymaga usztywnienia i włożenia go w jakąś ramę, czy antyramę. Po usztywnieniu jest gotowa do czynienia swojej powinności – przywitanie gości. Tablica powitalna – Sztywne PCV, które nie wymaga usztywniania. Tablica powitalna gości, która została udekorowaną imieniem dziecka, wykonana na PCV jest od razu gotowa to oparcia o coś, na przykład sztalugę.