Urodziny dziecka / roczek - Winietki

Personalizowane winietki na stół | na urodziny dziecka

to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Winietki urodzinowe pomogą zaproszonym bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu. Wraz z taką papeteryjną dekoracją jak bileciki do podziękowań dla gości czy piękna tablica powitalna będą tworzyć piękną, papeteryjną spójność.
W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki, stojące, składne na pół na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Możemy również wykonać dla Was bardziej personalizowane winietki urodzinowe, tak by były piękna dekoracją stołu. Nietypowe winietki, rzadziej spotykane to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe. W różnej stylistyce, winietki boho czy winietki rustykalne, jak i również z różnymi motywami dziecięcymi, na przykład grafika zwierzątek, winietki idealne na urodziny pirackie, winietki urodzinowe z motylkiem. Z pewnością znajdziecie u nas chłopięce motywy jak i dziewczęce motywy, które będą pięknie dekorować stół urodzinowy!
Wszystkie nasze projekty winietek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń na urodziny dziecka jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing 1–12 items


Personalizowane winietki urodzinowe na urodziny dziecka z motywami przewodnimi.

Personalizując winietki imieniem i nazwiskiem gości zapewnisz ład uroczystości dziecka. Dzięki winietkom zaproszeni goście będą wiedzieli gdzie znajduje się ich miejsce przy stole. Z pewnością będzie to dla nich duży komfort. Winietki na roczek, czy ogólnie winietki na urodziny powinny być również spersonalizowane z samą dekoracją stołu, tak by były uzupełnieniem pozostałych dekoracji. Zaproszonego imię powinno zostać wypisane poprawnie oraz o odpowiedniej wielkości czcionki, tak by nie była za mało widoczna. Klasyczne winietki, składne na pół połóż przy talerzu, natomiast leżące dają Ci większą dowolność i możesz układać je tak, by tworzyły piękną dekorację stołu, która jest zgodna, z Twoimi potrzebami estetycznymi.

Kreatywne dekoracje stołu urodzinowego: winietki na urodziny dziecka.

Często zastanawiacie się czy urodziny to jest uroczystość, która wymaga zastosowania winietek, na których umieścicie imię i nazwisko gości. Jednak mogę Wam zapewnić, że personalizując winietki imieniem, a także nazwiskiem zapewnicie ład Waszej uroczystości. Tej małej, ale również na większym roczku dziecka. Dzięki winietkom Wasze przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane, a winietki na urodziny zapewnią świetny, zdobny element stołu urodzinowego. Pozostałe dekoracje urodzinowe, takie jak na przykład tablica powitalna, czy taka gdzie umieścicie informację, że roczek dziecka jest właśnie dziś, a nawet taka w której umieliście wymiary Waszego bąbelka – będzie super elementem przyjęcia urodzinowego. Na Na urodzinach, dekoracje chłopca dziewczynki, będą stanowić również podziękowania dla gości, różne przywieszki, no i koniecznie – tort. Więc nie wahaj się nad zamówieniem winietek na urodziny! Wyślij nam listę gości i stworzymy piękny klimat przyjęcia urodzinowego!

Inspirujące motywy przewodnie winietki na urodziny dziecka

Bardzo fajnym pomysłem, a zarazem takim, który sprawi, ze stoły dziecka, Twojego, jak i również zaproszonych, będą udekorowane o personalizowane produkty, spójne z całą dekoracją przyjęcia. Dziewczęce motywy, takie jak na przykład jednorożec, koniki, wróżki, chłopięce motywy, jak na przykład samochody, dinozaury, czy nawet urodziny pirackie, to motywy przyjęcia urodzinowego, które zrobią wrażenie na gościach i zachwycą Wasze dzieci. Bardziej uniwersalnymi motywami dziecięcymi są różnego typu grafiki zwierzątek, te leśne, jak i również wiejskie. Szukając winietek na roczek uniwersalny motyw dziecięcy to z pewnością będą dziecięce zabawki, różnego typu grzechotki, ubranka, czy na przykład mojżesz. U nas winietki urodzinowe, nietypowe winietki na urodziny z motywami dziewczęcymi i chłopięcymi, a także urocze – to specjalność. Z pewnością znajdziesz wzór winietki dla siebie, idealne na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka.

Zamówienie winietek nigdy nie było prostsze!

Roczek dziecka, jak i również każde, kolejne jego urodziny to wyjątkowy czas. Sprawcie mu przyjemność i wyprawcie mu pamiątkowe, przyjęcie z okazji urodzin. Stół urodzinowy ozdobcie o różne papeteryjne dekoracje, przy wejściu połóżcie “roczek tabliczka”, czy inna z jego wiekiem. Oferujemy Wam wiele produktów personalizowanych, tak by uroczość, a zamówienie spersonalizowane nigdy nie było prostsze. To co od Was potrzebujemy to tylko lista gości, z wypisanymi danymi gości. Wybierz również wcześniej wzór winietki i złóż na nie zamówienie. Następnie listę gości podeślij do nas na maila. I gotowe! Zamówione produkty personalizowane otrzymacie zgodnie z czasem realizacji zamówień, który możecie poznać wchodząc [tutaj].