Baby Shower | Tablica powitalna

Personalizowana tablica powitalna | Baby Shower

Tablica powitalna z imieniem mamy dziecka i motywem Baby Shower, personalizowane, kolorowe dekoracje, idealne na przyjęcie z okazji Baby Shower, które zrobią świetny klimat i sprawią, że przyjęcie przyszłej mamy będzie niezapomnianą uroczystością i na pewno zostanie długo w Waszej pamięci. Zadbajcie o detale, sprawcie sobie winietki, podziękowania dla gości, czy tablice powitalną. Dekoracje na Baby Shower potrafią być przeurocze. Niech taka będzie też Wasza uroczystość!

___

AKTUALNY CENNIK ROZMIARÓW TABLIC POWITALNYCH

ROZMIAR Papier plakatowy PCV
(3 mm)
tylko odbiór osobisty
30×40 cm 200 zł 300 zł
50×70 cm 240 zł 340 zł
60×90 cm 270 zł 370 zł
70×100 cm 300 zł 400 zł

Showing the single result


Tworzenie unikatowej tablicy powitalnej dla przyszłej mamy dziecka

Pełna personalizacja tablicy powitalnej na Baby Shower przyszłej mamy dziecka zapewni 100% personalizację i sprawi, że uroczystość będzie wyjątkowa. Udekorowanie jej imieniem przyszłej mamy, motywem spójnym z całą aranżacją przyjęcia zapewni Wam miłe przywitanie gości i będzie świetnym elementem dekoracyjnym. Tablica powitalna gości powinna zostać umieszczona w widocznym miejscu. Powinien być to element dekoracyjny, który w pierwszej kolejności zobaczą Wasi goście.

Tablica powitalna dla przyszłej mamy dziecka – cudny element dekoracyjny

Dekoracje na Baby Shower powinny delikatne i nienachalne. Dekoracja sali powinna być zaplanowana tak, by była w całości spójna, a sama tablica w sobie powinna być udekorowana imieniem przyszłej mamy i motywami spójnymi z przyjęciem. O takiej tablicy powitalnej można już myśleć wybierając zaproszenie na urodziny. W Naszej ofercie, każde, zaproszenie na Baby Shower ma do kompletu zaprojektowany tablicę powitalną, tak by w późniejszej aranżacji stanowiły spójną całość. Personalizowana tablica powitalna z pewnością doda klimatu i uroku przyjęciu!

Wykonania tablicy powitalnej odpowiednie do Twoich potrzeb

Rodzaje wykonania tablicy powitalnej są najczęściej dwa. Plakaty powitalne – tablica powitalna na Baby Shower drukowana jest na papierze plakatowym. Taki plakat wymaga usztywnienia i włożenia go w jakąś ramę, czy antyramę. Po usztywnieniu jest gotowa do czynienia swojej powinności – przywitanie gości. Tablica powitalna – Sztywne PCV, które nie wymaga usztywniania. Tablica powitalna gości, która została udekorowaną imieniem przyszłej mamy, wykonana na PCV jest od razu gotowa to oparcia o coś, na przykład sztalugę.