Baby Shower | Winietki

Personalizowane winietki na stół | na Baby Shower

Winietki na stół to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Winietki na Baby Shower pomogą zaproszonym bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu. Wraz z taką papeteryjną dekoracją jak bileciki do podziękowań dla gości czy piękna tablica powitalna będą tworzyć piękną, papeteryjną spójność. W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki na stół, stojące, składne na pół na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Możemy również wykonać dla Was bardziej personalizowane winietki na Baby Shower, tak by były piękna dekoracją stołu. Nietypowe winietki, rzadziej spotykane to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe. W różnej stylistyce, winietki boho czy winietki rustykalne, jak i również z różnymi motywami dziecięcymi, na przykład grafika zwierzątek, winietki idealne na Baby Shower pirackie, winietki urodzinowe z motylkiem. Z pewnością znajdziecie u nas chłopięce motywy jak i dziewczęce motywy, które będą pięknie dekorować stół na uroczystość z okazji Baby Shower!
Wszystkie nasze projekty winietek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń na urodziny dziecka jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

 

Showing the single result


Personalizowane winietki urodzinowe na urodziny dziecka z motywami przewodnimi.

Personalizując winietki imieniem i nazwiskiem gości zapewnisz ład uroczystości dziecka. Dzięki winietkom zaproszeni goście będą wiedzieli gdzie znajduje się ich miejsce przy stole. Z pewnością będzie to dla nich duży komfort. Winietki na Baby Shower, czy ogólnie winietki na Baby Shower powinny być również spersonalizowane z samą dekoracją stołu, tak by były uzupełnieniem pozostałych dekoracji. Zaproszonego imię powinno zostać wypisane poprawnie oraz o odpowiedniej wielkości czcionki, tak by nie była za mało widoczna. Klasyczne winietki, składne na pół połóż przy talerzu, natomiast leżące dają Ci większą dowolność i możesz układać je tak, by tworzyły piękną dekorację stołu, która jest zgodna, z Twoimi potrzebami estetycznymi.

Kreatywne dekoracje stołu urodzinowego: winietki na urodziny dziecka.

Często zastanawiacie się czy urodziny to jest uroczystość, która wymaga zastosowania winietek, na których umieścicie imię i nazwisko gości. Jednak mogę Wam zapewnić, że personalizując winietki imieniem, a także nazwiskiem zapewnicie ład Waszej uroczystości. Tej małej, ale również na większym roczku dziecka. Dzięki winietkom Wasze przyjęcie na Baby Shower będzie niezapomniane, a winietki na Baby Shower zapewnią świetny, zdobny element stołu urodzinowego. Winietki to nie tylko element dekoracji stołu na Baby Shower. Możesz je wykorzystać również na urodziny dziecka, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór i motyw, a winietki staną się kreatywnym elementem dekoracji stołu. Więc nie wahaj się ani chwili! Wyślij nam listę gości i stworzymy piękny klimat przyjęcia urodzinowego!

Inspirujące motywy przewodnie winietki na urodziny dziecka

Bardzo fajnym pomysłem, a zarazem takim, który sprawi, ze stoły będą spersonalizowane z płcią dziecka, a także uroczystością, będzie udekorowanie stołów o personalizowane produkty. Ciekawe motywy to na przykład bocian – klasyczny motyw na Baby Shower. Zwierzątka również będą super motywem przewodnim przyjęcia. Urocze misie, słonie, żabki i inne zwierzątka to świetny pomysł na winietki dla dzieci. Chmurki i gwiazdki, to delikatny i romantyczny motyw, idealny dla dziewczynek. Balony, natomiast będą uniwersalnym motywem. Kwiaty sprawdzą się zawsze. Dzięki temu motywowi dodamy również elegancji każdej okazji. Stylistyka boho to również idealny dla przyszłych mam, które lubią oryginalne rozwiązania. Bez względu na to, jaki motyw wybierzesz, najważniejsze, aby winietki na Baby Shower odzwierciedlały Twój charakter i styl. Wybierz te, które najbardziej Ci się podobają i stwórz niepowtarzalną oprawę swojego przyjęcia!