Akcesoria | Wstążki

Wstążka szyfonowa to przepiękny dodatek, który doda uroku każdemu zaproszeniu na każdą okoliczność. Podkreśli delikatność, a nawet spersonalizuje papeterię kolorystycznie, jak na przykład menu, czy księgę gości. Materiałowe wstążki dekoracyjne to również cudne dopełnienie każdej aranżacji florystycznej. Sprawdzą się także do pakowania prezentów, do ozdoby tamborka lub jako rekwizyt do zdjęć.

Showing 1–12 items


Wstążka szyfonowa ręcznie rwana dostępna w naszym sklepie jest od polskiego producenta. Jej długość to 5 m. Szerokość to 3 cm (+/-), a więc jest szeroka, odpowiednia do udekorowania zaproszeń, bukietów, a także prezentów. Na Wasze indywidualne zamówienie możemy przygotować dla Was wstążkę szyfonową w dowolnym rozmiarze, tak by była zgodna z Waszymi potrzebami.

Wstążka szyfonowa ręcznie rwana dostępna w wielu kolorach, m.in.: beżowa, biała, zielona, niebieska. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego koloru wstążki w zaproszeniach, zgodnego z Waszą aranżacją, będziecie mogli spersonalizować zaproszenia z uroczystością.