Ślub | Menu weselne

Menu weselne

Menu weselne jest coraz częściej spotkaną papeterią na stałach Waszych Gości weselnych, jak i również na talerzach gości, w formie leżącej.

Ważne jest, żeby okładka menu weselnego była spójna z całą dekoracją ślubną, tak by była jej dopełnienem.

Nasze propozycje ofert menu weselnego z pewnością Wam to zapewnią.

Staramy się, by każda papeteria była dostępna w całym pakiecie, właśnie po to, by zachować spójność Waszego stołu weselnego.
Spójna papeteria ślubna doda uroku aranżacji, a dzięki temu będzie widać, że nic nie jest przypadkowe, że każdy szczegół został dobrany i zadbany w najmniejszym detalu.

W zaleności od formatu menu, albo na pierwszej stronie, albo wewnątrz znajduje się nadrukowana Wasza lista dań. Coraz częściej tworzymy dla Was menu z godzinami, obok dań, bądź w formie osi czasu, tak by goście wiedzieli, w jakich godzinach zostały zaplanowane posiłki. To bardzo dobre rozwiązanie!

Oprócz menu weselnego, nie zapomnijcie również o wpasowanych styloistycznie winietkach! To jeden z najważniejszych elementów stołu weselnego. Nie może go zabraknąć!

___

Każde menu weselne możesz dopasować we własnym rozmiarze, czy formacie.
Cennik jest poniżej.

Jeżeli chcesz menu weselne w indywidulnym rozmiarze – napisz!
Jeżeli chcesz dopasować całą papeterię w jednej stylistyce ślubne, a na stronie nie mamy umieszczonego całego pakietu – napisz do Nas. Zaprojektujmy pozostała resztę dla Ciebie, bez żadnych, dodatkowych kosztów.
A jeżeli chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie projekt indywidualny menu weselnego w spersonalizowanego dla Ciebie stylistyce, czy z indywidualnym motywem ślubnym – kontaktuj się z nami mailowo!

___

CENNIK DOSTĘPNYCH FORMATÓW MENU

10×20 cm6 – 7,5 zł
17×23 cm8,5 – 10,5 zł
Składane do formatu 10×20 cm6,5 – 8,5 zł
Składane do formatu 14×20 cm13 – 15 zł

Showing 1–12 items