Ślub | Menu weselne

Menu weselne

jest coraz częściej spotkaną papeterią na stołach Waszych Gości weselnych, jak i również na talerzach gości, w formie leżącej. Ważne jest, żeby okładka menu weselnego była spójna z całą dekoracją ślubną, tak by była jej dopełnieniem.
Nasze propozycje ofert menu weselnego z pewnością Wam to zapewnią. Staramy się, by każda papeteria była dostępna w całym pakiecie, właśnie po to, by zachować spójność Waszego stołu weselnego.
Spójna papeteria ślubna doda uroku aranżacji, a dzięki temu będzie widać, że nic nie jest przypadkowe, że każdy szczegół został dobrany i zadbany w najmniejszym detalu.

Showing 1–12 items


Menu weselne z osią czasu
Oryginalnym elementem, który można zawszeć na menu jest oś czasu. W zależności od formatu menu, albo na pierwszej stronie, albo wewnątrz znajduje się nadrukowana Wasza lista dań, którą coraz częściej tworzymy dla Was menu z godzinami, obok dań, bądź w formie osi czasu, tak by goście wiedzieli, w jakich godzinach zostały zaplanowane posiłki. To bardzo dobre rozwiązanie!

Tradycyjne menu weselne
to, to które jest otwierane. Położone na stole do użytku każdego Gościa, który siedzi przy danym stole. Świętym rozwiązaniem jest menu leżące – to nowoczesne rozwiązane, dzięki którym każdy zaproszony będzie miał swoje, indywidualne menu.

Ekskluzywne menu weselne
to takie, które tworzone jest ze szlachetniejszych papierów, jak na przykład kalka, czy te w kolorach. Ekskluzywne menu to także to urozmaicone o wyjątkowe dodatki, jak na przykład złocenie, lak.

Menu weselne z winietką
to najnowszy ślubny trend, który oczaruje każdego zaproszonego. Zapraszam Was tutaj do zapoznania się z Nasz ofertą. Znajdziecie tam różne style, te wykonane na papierze imitujący papier czerpany, drukowane na kalce, połączone wstążką szyfonową, nitem. Sprawdźcie!