Chrzest Święty - winietki

Winietki na Chrzest Święty

to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Pomogą Waszym Gościom bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu. W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Te bardziej oryginalne, nietypowe to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe, a nawet ręczenie złocone – znajdziecie je również w ofercie naszego sklepu. W różnej stylistyce, boho, rustykalne, glamour, minimalistyczne, a także transparentne, czyli inaczej mówiąc przezroczyste. Wszystkie nasze projekty personalizowanych karteczek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń, jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing all 7 results


Winietki na Chrzest Święty personalizowane 

Winietki na Chrzest święty, personalizowane, zapewnią Waszym Gościom ład i dobrą organizację. Odpowiednio spersonalizowane do uroczystości potrafią stworzyć na przykład rodzinny klimat, gdy zastosujemy formę personalizacji “Ciocia Agata”, “Kuzyn Jasiu”. Bardziej formalny klimat uzyskamy personalizując winietki imieniem i nazwiskiem zaproszonego.

Uniwersalne winietki na Chrzest Święty wpasowane w stylistykę uroczystości

Winietki, które są dostępne w Naszej ofercie są uniwersalne, jak i również personalizowane, zgodnie z płcią dziecka – dla dziewczynki i chłopca. Personalizowane dla dziewczynki zawierają bardziej dziewczęce motywy, jak i również kolory. Różowe, kwiatki, ze złoceniem. Dla chłopca – niebieskie, zielone, również ze złoceniem.

Eleganckie winietki na Chrzest Święty – oczaruj zaproszonych Gości eleganckim stylem

Eleganckie winietki na Chrzest Święty to idealny dodatek do Waszego wyjątkowego dnia. Złocone winietki, wykonane na papierze imitujący papier czerpany to zdecydowanie te eleganckie. Dzięki winietkom każdy stół będzie wyglądał jeszcze piękniej, a Goście z pewnością docenią Wasz gust i dbałość o detale.