Osiemnastka | Winietki

Winietki na 18 urodziny

to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Pomogą Waszym Gościom bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu.
W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Te bardziej oryginalne, nietypowe to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe, a nawet ręczenie złocone – znajdziecie je również w ofercie naszego sklepu. W różnej stylistyce, boho, rustykalne, glamour, minimalistyczne, a także transparentne, czyli inaczej mówiąc przezroczyste.
Wszystkie nasze projekty personalizowanych karteczek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń, jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing all 3 results


Winietki na 18 urodziny personalizowane
zapewnią Waszym Gościom ład i dobrą organizację. Odpowiednio spersonalizowane do uroczystości potrafią stworzyć na przykład rodzinny klimat, gdy zastosujemy formę personalizacji “Ciocia Agata”, “Kuzyn Jasiu”. Bardziej formalny klimat uzyskamy personalizując winietki imieniem i nazwiskiem zaproszonego.

Winietki na 18 urodziny w różnych kolorach
Winietki spójne kolorystycznie z aranżacją Waszej uroczystości urozmaicą ją o fajny detal. Modne, czarno-złote, fuksjowe, czy, dla dziewczyny – pudrowe, różowe będą świetnym wyborem, który doda elegancji oraz klasy.

Minimalistyczne winietki na 18 urodziny
Minimalistyczne winietki są świetnym wyborem, kiedy nie masz pomysłu na kolor czy motyw przewodni, a już czas je zamawiać. Są uniwersalne, na osiemnastkę dla chłopaka, ja i również dziewczyny. Wpasują się w każdy styl.

Winietki na 18 urodziny dla osoby towarzyszącej – jak wypisać?
Proste trzy przykłady: “Osoba towarzysząca”/  imię i nazwisko osoby towarzyszącej / “Urocza towarzyszka XYZ”