Ślub | Winietki

Winietki ślubne

to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Pomogą Waszym Gościom bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu.
W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne winietki na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Te bardziej oryginalne, nietypowe to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe, a nawet ręczenie złocone – znajdziecie je również w ofercie naszego sklepu. W różnej stylistyce, boho, rustykalne, glamourminimalistyczne, a także transparentne, czyli inaczej mówiąc przezroczyste.
Wszystkie nasze projekty personalizowanych karteczek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń, jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing 1–12 items


Winietki ślubne w wielu kolorach i stylach
Niebieskie, miętowe, fioletowe, różowe, białe, czarno-białe – te minimalistyczne, jak i również w modnej butelkowej zieleni, złote, z ręcznie wykonywanym złoceniem i wiele innych znajdziecie w Naszej ofercie. Nasza oferta również jest bogata w wiele styli – boho, rustykalne, jak i również glamour.

Nowoczesne winietki ślubne
Cały czas podążamy za modą i projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami.  A co w najnowszych ślubnych trendach? Winietki z perełkami, z piękną, delikatną wstążką szyfonową, w różnych kształtach, na przykład okrągłe, czy owalne, a także w nowoczesnej formie – leżące winietki, a także te wykonane na transparentnym papierze, inaczej mówiąc przezroczyste, czy z kalki.

Winietki ślubne – jak wypisywać?
To w jaki sposób Wasze winietki dla Gości będą personalizowane, może mieć wpływ na wyraz całej uroczystości. Jeśli chcecie zachować elegancki styl i szykowność – użyjcie formy imię i nazwisko, jeśli chcecie zachować rodzinny klimat zastosujcie formę, na przykład “Ciocia Kasia”, “Kuzynka Ania” itp. Natomiast, jeśli chcecie wprowadzić trochę luzu, możecie zastosować Wasze przezwiska, czy użyć same imiona.

Winietki ślubne dla osoby towarzyszącej – jak wypisać?
Proste trzy przykłady: “Osoba towarzysząca”/  imię i nazwisko osoby towarzyszącej / “Urocza towarzyszka XYZ”