Ślub | Winietki

Personalizowane winietki na stół | ślubne

Winietki na stół to nieodłączny element aranżacji każdego stołu, który ma duży wpływ na dobrą organizację uroczystości. Winietki weselne pomogą Waszym Gościom bez problemu znaleźć swoje miejsce do siedzenia, a zarazem będą pięknym urozmaiceniem stołu. Wraz z taką papeteryjną dekoracją jak zawieszki ślubne czy numery stołów będą tworzyć piękną, papeteryjną spójność.
W ofercie naszego sklepu, znajdziecie klasyczne, stojące winietki na stół, których wymiary tj. 10×10 cm, ale jesteśmy w stanie dopasować również ich rozmiar do Waszych potrzeb. Te bardziej oryginalne winietki, nietypowe to te leżące, czy z rwanymi brzegami prostokątne i kwadratowe, a nawet winietki złocone – znajdziecie je również w ofercie naszego sklepu. W różnej stylistyce, winietki boho, winietki rustykalne, winietki glamour, winietki minimalistyczne, a także winietki transparentne, czyli inaczej mówiąc przezroczyste.
Wszystkie nasze projekty personalizowanych winietek na stół dla Waszych gości możecie dopasować zarówno do zaproszeń ślubnych, jak również do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki możliwości skorzystania z projektów indywidualnych.

Showing 1–12 items


Wyjątkowe winietki na wesele: szeroka gama kolorów i stylów

Różowe, niebieskie , miętowe, fioletowe, różowe – wyraziste kolory, białe, czarno-białe – te bardziej minimalistyczne winietki, jak i również w modnej butelkowej zieleni, złote winietki, z ręcznie wykonywanym złoceniem i wiele innych znajdziecie w Naszej ofercie. Nasza oferta również jest bogata w wiele styli – boho, rustykalne, jak i również glamour. Stwórz niepowtarzalny wystrój stołów z naszymi winietkami weselnymi na swoim weselu.

Twórz niezapomniane chwile dzięki nowoczesnym winietkom na wesele

Cały czas podążamy za modą i projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami.  A co w najnowszych ślubnych trendach? Winietki na wesele z perełkami, z piękną, delikatną wstążką szyfonową, w różnych kształtach, na przykład okrągłe, czy owalne, a także w nowoczesnej formie – leżące, te klasyczne winietki jak i również akrylowe winietki, czy winietki transparentne, inaczej mówiąc przezroczyste, czy z kalki.

Jakie są obecne trendy wśród winietek na wesele?

Ręcznie złocone winietki, a nawet winietki ze złoconym tekstem to winietki ślubne glamour, które dodadzą blasku Waszej aranżacji, jak i również elegancji. Wśród najnowszych ślubnych trendów są kolory, a wiec winietki kolorowe idealnie sprawdzą się przy takiej dekoracji. winietki leżące akrylowe i winietki z białym drukiem to najbardziej wyjątkowa papeteria, która jest najnowszym trendem. Co więcej luksusowa, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Winietki w formie przypinek, to trend wprowadzający nowoczesność do Waszego wesela.

Jaki format winietek na stół wybrać?

Tradycyjne winietki ślubne to winietki stojące. Składane winietki ślubne do rozmiaru 5×10 cm, to ich standardowy rozmiar. Korzystając z Naszej oferty projektów indywidualnych możemy stworzyć dla Was personalizowane zamówienie i stworzymy Wasz indywidualny rozmiar, tak by imiona gości, były odpowiednio wyróżnione, według Waszych preferencji.

Jak wypisywać winietki ślubne?

To w jaki sposób Wasze winietki weselne będą personalizowane, może mieć wpływ na wyraz całej uroczystości. Jeśli chcecie zachować elegancki styl i szykowność – użyjcie formy imię i nazwisko, jeśli chcecie zachować rodzinny klimat zastosujcie formę, na przykład “Ciocia Kasia”, “Kuzynka Ania” itp. Natomiast, jeśli chcecie wprowadzić trochę luzu, możecie zastosować Wasze przezwiska, czy użyć same imiona gości.