Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne dla Waszego wielkiego dnia?

Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne dla Waszego wielkiego dnia?

Zaproszenia ślubne są ważnym elementem Waszej uroczystości, dlatego ważne aby projekt zaproszeń ślubnych nie był przypadkowy. Poszukiwanie wymarzonych zaproszeń ślubnych wcale nie jest takie proste jak może się wydawać i wymaga od Młodej Pary indywidualnego podejścia do siebie i swojej uroczystości.

W momencie poszukiwań zaproszeń mamy wiele dylematów nad którymi warto się zastanowić aby uprościć sobie poszukiwania.

Określcie sobie:
Zakres cenowy, określcie czy decydujecie się na tanie zaproszenia, stawiając wtedy mocno na budżet, czy jesteście w stanie podnieś nieco Was zakres cenowy i możecie pozwolić sobie na jakieś nieco bardziej luksusowe zaproszenia ślubne.
Kolorystyka zaproszenia. Ważne aby kolory zaproszeń były spójne z Waszą ślubną aranżacją, tak by nie odbiegały od stylu. Najlepiej dla Was będzie jeśli już na tym etapie określicie swoja paletę kolorów, którą później zastosujecie w aranżacji.

Motyw zaproszenia. Wiele z Was decyduje się na te klasyczne, minimalistyczne zaproszenia ślubne, ale niektórzy z Wasz chcę spersonalizować swoje zaproszenia wprost ze sobą. Tak, by motyw zaproszenia był spójny z nimi, z ich pasją, z ich zawodem. Czasem nawet z lokalem, w którym biorą ślub, jak na przykład “restauracja pod Gruszą” i wtedy tworzymy Wasz wymarzony projekt zaproszenia z gruszkami. Pomysłów macie prze ogrom. Kwestia wyboru, czy decydujecie się na tworzenie Waszego wymarzonego projektu zaproszeń, czy wolicie bardzie proste, klasyczne zaproszenia ślubne.
Stylistyka zaproszenia ślubnego. Tak by Wasza spersonalizowana elegancja widniała na zaproszeniach, musicie poznać również styl, w jakim chcecie mieć swoją docelową papeterię. Oczywiście, powinna być spójna z aranżacją ślubna.


Mając już podstawowe informacje odnośnie Waszych wyjątkowych zaproszeń ślubnych pozostają nam jeszcze do określenia detale. Detale to elementy zdobne papeterii ślubnej.

Jak na przykład:
format; na przykład jednokartkowe zaproszenia ślubne, złożone z kilku kart, zaproszenia ślubne w formie folderu
kształt; kwadratowe, prostokątne, okrągłe, a może coś innego? Aktualnie kształty zaproszeń ślubnych są różnorakie, dlatego wybierzcie spersonalizowane ze sobą i zamówcie swoje oryginalne zaproszenia ślubne!
wstążki; jeśli marzą Ci się zaproszenia z kokardką wstążka będzie tutaj idealnym wyborem,
○ różnego typu sznureczki; złoty czy srebrny sznureczek dadzą nam zaproszenia ślubne glamour, jutowy czy konopny jest przypisany do rustykalnych zaproszeń ślubnych, natomiast te w jaśniejszych kolorach beżu, ecru tworzą zaproszenia ślubne boho
papier; w naszej pracowni do zaproszeń ślubnych stosujemy bardziej szlachetne papiery, dlatego papier kredowy u nas nie gości. Użyty papier w Waszych zaproszeniach ślubnych ma również duży wpływ na jego wygląd, jak i również stylistykę, dlatego jest to również ważny detal papeterii
koperta; Koperta potrafi być mocno zdobnym elementem Waszej papeterii ślubnej, a nawet sama w sobie stworzyć motyw zaproszenia na ślub. Kolor koperty najlepiej jeśli jest wpasowany w stylistykę zaproszenia ślubnego. Koperta również może zawierać w sobie wklejkę – to element, dzięki któremu uzyskacie unikatowe zaproszenia ślubne!


Aby poznać jakość zaproszeń z Naszej oferty, serdecznie zapraszam Cię do sekcji “próbki“.

Jeśli chcesz stworzyć swoje wymarzone zaproszenia ślubne z nami, zapraszam Cię do sekcji “projekty indywidulane“.

Tworzymy dla Was z sercem i troską!